![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_4745-1-scaled.jpeg)
![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_4745-1-scaled.jpeg)
“1 червня засяяло барвами літа”
Ми весело відкрили двері у літо!!! 🙂
Для дітей всіх груп була проведена цікава музична розвага “Забави з Пеппі Довгапанчоха”. Дітки танцювали, співали, грали у рухливі ігри, відгадували загадки. Панувала атмосфера справжнісінького свята.
Пізніше старші дошкільники відправились на захоплюючу екскурсію до Національного музею побуту та архітектури України. Там вони ознайомились з життям українців у минулому та , звісно, як майбутні школярі, відвідали приміщення школи.