![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/изображение_viber_2022-06-28_15-46-32-292-e1656499439283.jpg)
![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/изображение_viber_2022-06-28_15-46-32-292-e1656499439283.jpg)
Повернення Конституції або Пірати проти патріотів
28 червня в ЗДО «Малятку» провели святковий квест до Дня Конституції.
Діти разом з вихователями по карті відвідали безліч цікавих островів, де виконували завдання від веселих піратів. Малята вправлялися у влучності та спритності, зривали смачні кокоси, відгадували загадки, відвідали таверну та піратську гору, танцювали запальні таночки.
Під кінець розваги відкопали справжнісінький скарб та змогли викупити у піратів Конституцію. Завершилось свято патріотичним флешмобом та гостинцями для маленьких патріотів.