![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/изображение_viber_2022-04-23_19-34-06-853-e1650735584491.jpg)
![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/изображение_viber_2022-04-23_19-34-06-853-e1650735584491.jpg)
Очікування Воскресіння та Миру!
Цьогоріч Великдень незвичний – всі діти та працівники нашого садочку зустрічають свято по різним куточкам країни чи навіть світу..
Проте традиційно готуються до свята.. Дорослі передають підростаючим поколінням практичні знання та вміння-як і їм колись передавали батьки та бабусі з дідусям.. Не дивлячись на регіональні відмінності -всі печуть пасочки, бабки та фарбують крашанки, пишуть писанки. Протягом тижня кипіла робота в оселях та на подвір’ях – адже ми, українці, дбаємо про своє оточення та землю, привчаємо до праці дітей.. Кипіла робота і у вихователів та педагогів-навчити, розказати, зацікавити малят такою гарною темою – очікуванням великого свята Воскресіння Господнього!
Запах духмяної паски відчувався у кухні нашого закладу – старались кухарі та помічники вихователів-адже святковий настрій мають відчути і наші захисники та захисниці.
Тому з чистими серцями, відкритими душами та молитвами про мир та перемогу, зустрічаємо Великдень!
Миру та процвітання всім! Христос Воскрес!