![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/изображение_viber_2022-06-19_12-17-33-128.jpg)
![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/изображение_viber_2022-06-19_12-17-33-128.jpg)
Любі тата, зі святом!
Вітання до Дня Батька шле директор ЗДО «Малятко» Ольга Кривоцюк :
«Вітаю з Днем Батька і бажаю завжди залишатися для своїх дітей справжнім прикладом сили, справедливості, честі, цілеспрямованості, мужності і відваги. Нехай кожен день дарує масу вражень і радісних миттєвостей в колі улюбленої сім’ї, нехай з дітьми ніколи не буде нудно, а тим більше – сумно. Перемоги i миру, здоров’я і впевненості, щастя і достатку!»
Окрім вітань від директора, в садочку з нагоди свята було організовано онлайн фотовиставку, а також вихованці підготували листівки для любих тат.