![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-16_09-04-31-727-e1663308433920.jpg)
![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-16_09-04-31-727-e1663308433920.jpg)
ЗДО «Малятку»-14!
14 вересня на день села Петропавлівська Борщагівка ЗДО «Малятко» відсвяткував своє 14-річчя від дня відкриття.
Свято для дітей розпочалось від ранку-дитячий садок зустрічав відвідувачів музикою та кольоровим оформленням. Надалі святкування перейшло до музичної зали, де лунав Гімн України та розпочався благодійний аукціон з продаж вітальних листівок, створених колективами дітей. Дорослі (батьки та гості з Петропавлівсько-Борщагівської селищної ради, працівники ЗДО) мали можливість викупити картини .
Щиро вдячні усим за активну участь! Кошти (3500грн) будуть спрямовані благодійним фондом садочку «Малятко» на потреби ЗСУ.
Малеча ж поринула у вир запальної дискотеки та тішилась презентованими кульками. За свої листівки та старання діти отримали пам’ятні подаруночки для своїх груп. А працівники ЗДО мали нагоду поласувати смачним тортом та насолодитися ароматом осінніх квітів від колективу батьків.
Дякуємо всім за свято ! Бажаємо садочку ( працівникам, засновникам та всій великій родині «Малятка») процвітання та мирного неба!