![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/изображение_viber_2022-06-06_15-33-06-056-1-e1654520140525.jpg)
![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/изображение_viber_2022-06-06_15-33-06-056-1-e1654520140525.jpg)
Заходи щодо запобігання та протидії насильства
6 червня у ЗДО “Малятко” було проведено заходи щодо запобігання та протидії насильства вдома та на вулиці . Проводила заняття практичний психолог Сливчук Н.В.
З дітьми обговорили небезпечні ситуації, які можуть трапитися під час прогулянки, та засвоїли алгоритм дій. Також обговорювали причини виникнення конфліктів та насильницьких дій з боку рідних. З використанням ігрових ситуацій знайшли шляхи вирішення конфліктів у сімейному колі.
Для обговорення з дітьми цих важливих тем, батьки також можуть використовувати відеоролик (зупиняйте слайди та перевіряйте чи дитина засвоїла інформацію). Бережіть себе та своїх рідних!
![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/изображение_viber_2022-06-06_15-33-35-395-e1654520064173.jpg)