![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0274-e1636402690940.jpg)
![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0274-e1636402690940.jpg)
Залаштунки тижня безпеки
З народженням дитини дорослі прагнуть зробити простір навколо неї безпечним і комфортним. Та малюк швидко росте, і тепер не тільки рідні, а й вихователі оберігають його від небезпек та готують до самостійного життя: навчають користуватися побутовими приладами, знаходити вихід із складних ситуацій та уникати лиха.
Цікаві зустрічі, корисні бесіди, сюжетно-рольові ігри, тематичні заняття, а на останок –ляльковий театр про небезпеку та користь вогню – зробили тиждень цікавим, корисним та сповненим позитивних емоцій!