![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/изображение_viber_2022-04-20_20-14-42-184-e1650474953528.jpg)
![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/изображение_viber_2022-04-20_20-14-42-184-e1650474953528.jpg)
Дерево Перемоги або Чистий Четвер
Передвеликодній тиждень здавна називали Чистим або Білим. За українською традицією у цей час прибиралось і в приміщенні, і на подвір’ї. Отож працівники нашого садочку взялися за генеральне прибирання після зими – підмітали, фарбували, білили, сапали, копали.. Особливо полюбляють в садочку квіти-тож всі наші квітники були засаджені першоцвітами. А родзинкою толоки стало висаджування дерева Перемоги разом з бійцем ЗСУ.
Отож, до свят готові!