![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_8607-scaled.jpeg)
![](https://dnzm.brada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_8607-scaled.jpeg)
“Деня народження МАЛЯТКА”
14 вересня 2008 року відкрили для дошкільнят двері нового приміщення ЗДО “Малятко” за адресою с.Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого,1 Б.
У нашому садочку ми відзначили День Петропавлівської Борщагівки, діти підготували фото в улюблених куточках села, які потім прикрашали тематичну фотозону. А, також, до Дня народження закладу був організований конкурс на найкращий малюнок та вірш про садочок. Загалом, у конкурсі прийняли участь 26 учасників, які отримали пам`ятні призи: чашки, пазли, блокноти із зображенням “Малятка”.